دانلود آهنگ جدید

دانلود قسمت 8 ماه عسل ۹۶ (نرگس کلباسی) | دانلود آهنگ جدید

آی آر موزیک بروز ترین سایت دانلود آهنگ جدید و آهنگ شاد مجاز با لینک مستقیم
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ADS

دانلود قسمت ۸ ماه عسل ۹۶ (نرگس کلباسی)

دسته بندی : ماه عسل 96 تاریخ : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶

دانلود ماه عسل ۹۶ قسمت هشتم ۱۵ خرداد ۹۶

Download Mahe Asal 96 Episode 08

لینک دانلود قرار گرفت

دانلود قسمت 8 ماه عسل ۹۶ (نرگس کلباسی)

دانلود ماه عسل دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۶ با بالاترین کیفیت.

.

دانلود قسمت ۸ ماه عسل ۹۶ (۹۶/۰۳/۱۵)

.

.

درباره ماه عسل:

ماه عسل برنامه ای است که هر ساله از شبکه سوم سیما با اجرای زیبا و احساسی

احسان علیخانی در ماه رمضان پخش می شود و در هر برنامه نیز یک مهمان

طبق معیار هایی که برای این برنامه در نظر گرفته شده انتخاب میکنند

موضوع : اجتماعی

ساعت پخش : ساعت ۱۹ قبل از افطار از شبکه ۳ سیما ماه رمضان ۹۶

تهیه کننده و مجری : احسان علیخانی

.

مهمان های قسمت ۸ ماه عسل ۹۶: نرگس کلباسی اشتری

.

بیوگرافی نرگس کلباسی:

نرگس کلباسی اشتری در یکم فرودین ۱۳۶۷ در اصفهان به دنیا آمد و تا ۴ سالگی در ایران بود.

پس از آن همراه با خانواده به انگلستان مهاجرت کرد. نرگس در کودکی پدر و مادر خود را از دست داد

او تا ۱۹ سالگی در انگلستان زندگی کرد و سپس تا ۲۱ سالگی در کانادا بسر می‌برد.

نرگس اشتری لیسانس مدیریت جهانگردی و فوق‌لیسانس مدیریت بازرگانی دارد.

.

داستان و ماجرای محکوم شدن به قتل وی در هندوستان

کلباسی که به وأسطه فعالیت های خیرخواهانه اش به مردم شناخته شده چندی پیش در هندوستان به خاطر یک ماجرای عجیب و پیچیده محکوم به قتل و درنهایت پس از هفته ها مقاومت و دفاع در برابر این پرونده سازی ، تبرئه شد

«نرگس» اسم همان قهرمان قصه‌های کودکان «اریسایی» است که این روزها به جرم «پریشانی» به آدم‌های مجازی چنگ انداخته تا فرسنگ‌ها دورتر، «طومار دادخواهی» او را امضا کنند. دادخواهی نه برای سهمی بیشتر یا کمتر که در ازای ماجرای ناخواسته‌ای که یک روز پای «نرگس» ۲۹ ساله را به کوران جهل و عصبیت قبیله‌ای ناسپاس باز کرد. نرگس نام دختری است که این روزها نامش کلیک خور بیشترین صفحات مجازی شده است اما شهرتش را نه از خدمات انسان‌دوستانه‌اش در محروم‌ترین نقطه دنیا که از اتفاق غیر منتظره‌ای گرفته که با نامه‌نگاری‌های مجازی، روایت تلخش را بر سر زبان‌ها انداخته است. روایت «نرگس کلباسی» از ۶ سال پیش آغاز می‌شود؛ همان وقتی که تعبیر رؤیاهایش را نه در جایی شبیه «کانادا» و نه حتی شبیه «لندن» که در کورسویی شبیه «رایاگاردا» می‌یابد؛ همان زمان که مجنون قصه‌های زاغه نشینان هند می‌شود تا به خیال بوی «لیلی»، کوهستان‌های داغ «اریسا» را فتح کند یا شاید همان وقتی که رنج نداری را در ۱۲ سالگی می‌کشد تا ۱۷ سال بعد، درد کودکان نابینای «رایاگاردا» را بیشتر درک کند.

نرگس، ۶ سال پیش با یک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از کانادا به محروم‌ترین نقطه هند می‌رود تا به لذتی برسد که برای خیلی‌ها ناشناخته مانده، آن هم برای کودکی که از ۴ سالگی، دنیایش را از «اصفهان» با «لندن» عوض کرده است!: «پدرمان ما را طوری تربیت کرد که از مادیات دنیا لذت نبریم. با این که پدرم استاد دانشگاه بود ولی خیلی متوسط و حتی رو به پایین زندگی می‌کردیم. همیشه به آدم‌های فقیر کمک می‌کرد. من از ۱۲ سالگی سر کار می‌رفتم و در آن زمان به بچه‌های مهاجرین زبان انگلیسی یاد می‌دادم. در زندگی طوری تربیت شدم که برای به دست آوردن هر چیزی زحمت بکشم و اصلاً این‌طور نبود که همه چیز به راحتی در اختیار من باشد.»

قصه آمدن نرگس به هند اما به عزمی گره خورده که خیلی‌ها از زبان او نشنیده‌اند؛ همان اراده‌ای که باعث شد خیریه «پریشان» را به عشق کودکی که در یتیم خانه سریلانکا بزرگ کرده بود، در فاصله‌ای نه چندان دور در هند برپا کند: «۲۱ ساله که بودم در یتیم‌خانه‌ای در سریلانکا با یک بچه دو ساله به اسم پِریشان آشنا شدم که نابینا بود، نمی‌دانم چه چیزی داشت که به شدت به او جذب شدم؛ آن قدرها که اسم خیریه را هم به نام او گذاشتم. بعدتر به جست‌وجوی جایی رفتم که از همه محروم‌تر است و در نهایت رایاگاردای هندوستان را انتخاب کردم. در آنجا برای ۲۰ کودک نابینا یک یتیم‌خانه و برای ۵۰ دختر یتیم هم یک خانه ساختیم و خیلی کارهای دیگر که زندگی این بچه‌ها را تغییر داد.»

نرگس در یازده سالگی، مادرش را و در ۱۶ سالگی پدرش را از دست می‌دهد. اما هنوز پدرش را ابرقهرمانی می‌داند که خیلی‌ها حتی اسمش را هم نشنیده‌اند: «پدرم به من یاد داد هر چقدر بزرگ باشی، هر چقدر امکانات داشته باشی، هر چقدر تحصیلکرده باشی ولی اگر نتوانی با مردم باشی و با آنها بخوبی ارتباط برقرار کنی، هیچ نیستی. پدرم هیچ‌وقت اجازه نمی‌داد کسی او را دکتر صدا کند، همه باید به اسم کوچک صدایش می‌کردند.»

ماجرای دردناک نرگس از جایی آغاز می‌شود که یک روز چند تن از کودکان خیریه‌اش را همراه والدینشان به گردش می‌برد اما یکی از بچه‌ها ناخواسته به رودخانه سقوط می‌کند و غرق می‌شود. تا چند ماه بعد از این اتفاق که هوچی‌گری‌ها برای دادخواهی آغاز می‌شود، والدین کودک تحریک شده و به‌ دنبال سهمی می‌افتند که تا پیش از این، از وجودش بی‌خبر بودند و در نهایت اتهام قتل به امید اخاذی، پای نرگس را به پرونده‌ای باز می‌کند که آغاز گرفتاری‌های او می‌شود.

حسن کلباسی، پدری که زمانی عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان بود، ۱۳ سال پس از مرگش، حالا بهترین فردی است که به یاری نرگس شتافته… نام و شاید هم سرشت او، پای رفقای قدیم و جدید را به پرونده نرگس باز می‌کند.

دکتر محسن رنانی، استاد دانشگاه و  اقتصاددان، یکی از همان آدم‌هایی است که با نوشتن یادداشت «برای حضرت نرگس» طی یک روز باعث می‌شود، دستگاه دیپلماسی ایران به مدیریت محمدجواد ظریف، یک دیپلمات واقعی وارد ماجرا شده و سرکنسول ایران در حیدرآباد هند، تمام تلاش خود را برای نجات نرگس به کار بگیرد.

حتی مقامات سفارت ایران در هند هم با نرگس تماس می‌گیرند. از آن طرف هم صدها نفر از هموطنان ایرانی «طومار الکترونیک دادخواهی» او را امضا می‌کنند تا جرقه‌های انسانیت، صدای کمک‌خواهی نرگس را به آسمان بلند کند! اما نرگس برای رو سفید شدن از ماجرایی که در یک محله سنتی، متعصب و قوم‌گرا اتفاق افتاده، به تلاش‌های بیشتری نیاز دارد. نرگس هم البته در این مدت با نگارش نامه‌ای به مقامات ایالت اودیسای هند از آنان دادخواهی کرده است. او همچنین با تأسیس یک کانال تلگرامی و با راه‌اندازی «طومار آنلاین» از همه یاری خواسته است.

آن طور که نرگس در آخرین پست تلگرامی خود نوشته: «جلسه دیروز دادگاه با حضور نوریان، سرکنسول ایران در حیدرآباد برگزار شده و حتی یکی از پسرهای مرکز آنها هم به عنوان شاهد صحبت کرده است. پس از آن نیز قاضی حدود نیم ساعت با نوریان و وکیل نرگس صحبت کرده و نتیجه این که قاضی اعلام کرده است که نرگس به هیچ عنوان زندانی نمی‌شود و ممکن است جریمه نقدی برای او پیش‌بینی شده و مجبور شود خانه‌ها و مراکز متعلق به کودکان را واگذار کند.»

نرگس البته این حکم را ناعادلانه می‌داند و معتقد است این سیستم اداری و قضایی غیر منصفانه است! او زمان جلسه بعدی دادگاه را ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) اعلام کرده و تأکید می‌کند که هنوز هیچ حکمی صادر نشده است! تا دادگاه بعدی نرگس ۱۱ روز دیگر باقی مانده است اما «طومار آنلاین» او همچنان چشم انتظار امضای حامیان انسان‌دوستی است که پای نرگس ایستاده‌اند…

حکم دادگاه محلی بر علیه نرگس کلباسی اشتری

در روز دوشنبه ۱۵ آذر دادگاه محلی، حکم یک سال زندان و ۳۰۰ هزار روپیه جریمه نقدی برای نرگس اشتری صادر کرد. سرکنسول ایران در حیدرآباد گفت: «نرگس کلباسی هم اکنون با سپردن وثیقه ملکی از بازداشت خارج شده است و باید منتظر دادگاه تجدیدنظر باشد.»

حکم تبرئه دادگاه تجدید نظر برای نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی خود نوشت که صبح امروز شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ حکم دادگاه تجدیدنظر در شهر رایاگادا در مورد پرونده من اعلام و از همه اتهامات وارده تبرئه شده و بی‌گناه شناخته شدم. به دنبال تبرئه وی محمدجواد ظریف طی پیامی ضمن تقدیر از صبر و استقامت ایشان، آزادی وی را تبریک گفت.

ورود نرگس کلباسی به ایران

نرگس کلباسی فعال اجتماعی ایرانی الاصل که درکشور هند فعالیت های خیریه در حمایت از کودکان داشت و در پرونده مرگ یک کودک هندی متهم شده بود با تلاش وزارت امورخارجه ایران و پیگیری های فعالان اجتماعی تبرئه شد و ظهر روز چهارشنبه ۲۳ فروردین وارد فرودگاه اصفهان شد و مورد استقبال خانواده اش قرار گرفت.

.

خلاصه صحبت های نرگس کلباسی در قسمت ۸ ماه عسل ۹۶:

هشتمین قسمت از برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی عزیز به سرگذشت خانم نرگس کلباسی، که چندی پیش در هندوستان به اتهام قتل غیرعمد محکوم و البته در نهایت تبرئه شده بود، پرداخت.

خانم نرگس کلباسی پس از بازگشت به ایران برای نخستین بار مقابل دوربین ماه عسل قرار گرفته و از سرگذشت خود گفت.

برنامه امشب ماه عسل با میزبانی از دختری به نام نرگس کلباسی روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

نرگس کلباسی در این برنامه  با اشاره به اتفاقاتی که در زندگی اش افتاده گفت: تا زمانی که چهار  سال و نیم سن داشتم همراه با پدر و مادر و دو برادرم در اصفهان زندگی می کردیم اما پس از آن و با تصمیم خانواده برای زندگی به انگلیس رفتیم.

نرگس کلباسی متولد سال ۱۳۶۷ است و پدر او مدرس دانشگاه و همچنین پدر بزرگ هایش روحانی بوده اند.

مهمان امشب ماه عسل در ادامه صحبت های خود به این موضوع اشاره می کند که پدرش همیشه تاکید بسیاری بر حفظ کردن آداب و رسوم، فرهنگ و همچنین زبان فارسی به عنوان مهم ترین داشته های یک ایرانی داشته است و به همین جهت اعضای این خانواده در منزل خود در انگلیس همیشه به زبان فارسی صحبت می کردند.

وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که پس گذشت چند سال همراه با خانواده تصمیم می گیرند که سفری به ایران و به شهر اصفهان داشته باشند.

در سفر این خانواده به اصفهان یکی از برادرها دچار دندان درد می شود که وقتی نرگس و پدرش او را به پزشک می برند و زمانی که بازمی گردند متوجه می شوند که مادرشان در خواب سکته کرده است و این گونه یک خاطره تلخ از سفر به ایران در ذهنشان رقم می خورد.

پس از برگزاری مراسم سوگواری مادر خانواده پدر و فرزندان به انگلیس برمی گردند اما پس از چند سال دوباره به ایران سفر می کنند که در آن سفر پدرشان دچار بیماری سرطان می شود که او را در اصفهان به خاک می سپارند و این گونه حادثه ای بسیار عجیب و در عین حال تاسف برانگیز از سفر به ایران در ذهنشان ماندگار می شود.

وی در ادامه گفتگوی خود با احسان علیخانی به این موضوع اشاره کرد که پس از این رویداد همراه برادرنش به انگلیس بازمی گردد تا این که وقتی عمه او از وضعیت دشوار آن ها خبردار می شود از نرگس می خواهد که همراه با برادر کوچکش به کانادا نزد او بروند و پس از سفر به کانادا این گونه تصمیم گرفته می شود که برادر کوچک در کانادا بماند.

نرگس کلباسی پس از این که خیالش از جانب دو برادرش راحت می شود تصمیم می گیرد که برای حمایت از بچه های فقیر به هندوستان برود و پس از سفر به آن جا برایشان خانه می سازد و با به  عهده گرفتن سرپرستی ۵۰۰ بچه با آن ها رابطه عاطفی بسیار عمیقی برقرار می کند.در ادامه بسیاری از افراد به مخالفت با او بلند می شوند چرا که کسب و کار بسیاری از اشخاص توسط این بچه ها به پیش می رفت و تصمیم می گیرند که به نرگس کلباسی آسیب بزنند که در این روند حتی اتهام دزدی و قتل نیز به او وارد می شود.

در ادامه برنامه ماه عسل امشب نرگس کلباسی به بیان ادامه اتفاقاتی که در مسیر حمایت از بچه های فقیر برایش اتفاق افتاد اشاره کرد.

وی در بخشی از صحبت های خود از وضعیت اولین روزهای ورودش به هند و عزم جدی اش برای کمک به بچه ها گفت: مافیای هند با بچه ها خیلی بد برخورد میکرد و این دیدم تصاویر من را خیلی اذیت کرد. میخواستم همه کاری برای آنها بکنم که انها خوشحال شوند. شنیدم که یک سری بچه های نابینا هستن که بی سرپرستند و من دوباره شروع کردم به کیک فروختن و توانستم برای آنها خانه ای قشنگ درست کنم. این بچه ها خیلی معصوم بودند و با انها خیلی بد برخورد میشد و انجا فهمیدم که چقدر آدم کثیف در جهان وجود دارد.

براورده شدن آرزوی نرگس کلباسی هنگامِ پخش.

پس از اعلام این جمله از جانب نرگس کلباسی خطاب به احسان علیخانی در برنامه ماه عسل که آرزویش رفتن پیش خدا هست ( سفر به حج) این آرزوی هنگامِ پخش او برآورده شد. همان طور که در زیر نویس برنامه خواندید : “هم اکنون طی تماس تلفنی از طرف بعثه مقام معظم رهبری یک سهمیه یک سفر حج به خانم نرگس کلباسی اهدا شد.” ‏

.

فیلم نرگس کلباسی بر مزار پدرش در اصفهان

دانلود با کیفیت ۴۸۰p با حجم ۳۵۰ مگابایت

دانلود با کیفیت ۷۲۰p با حجم ۷۰۰ مگابایت

کلیپ تشکر نرگس کلباسی از رهبر بابت هدیه حج

.

برای دانلود تمام قسمت های ماه عسل ۹۶ کلیک کنید

.

تصاویر قسمت ۸ ماه عسل ۹۶ (۱۵ خرداد ۹۶)

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

تصاویر قسمت 8 ماه عسل 96

.

تصاویر نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

نرگس کلباسی اشتری

به این پست امتیاز دهید.
Likes4Dislikes1
3,554 views مشاهده
برچسب ها

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 2 - در انتظار بررسی : 3
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

آی آر موزیک
10
ابی
دوشنبه , ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
پاسخ

بزار دیگه داداش

Likes1Dislikes0
آی آر موزیک
00
آی آر موزیک
سه شنبه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
پاسخ

بابت تاخیر پوزش میطلبم
مشکلی برای سرورهای سایت ایجاد شده بود
ممنون بابت پیگیری

Likes0Dislikes0
?